Τρίτη, 03 Σεπτεμβρίου 2019 06:28

ΕΣΚΑΣΕ: Κλήρωση Παίδων (Όλοι οι όμιλοι)

παιδεσΣε 6 ομίλους, των 5-6 ομάδων ο καθένας απ’ αυτούς, θα διεξαχθεί φέτος το πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους:


Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΊΟΥ

Ρεπό: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Ρεπό: ΣΤΥΡΑ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ

Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΚΗ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ


Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΕΠΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΧΒΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΧΒΑ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ


Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟ∆ΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ


ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.

Ρεπό: ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπό: ΑΤΛΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ

Ρεπό: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜ.

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

πηγή: stereabasket.gr

Αναγνώσθηκε 397 φορές

Εγγραφείτε στο Newsletter του gsiteas.gr για να μαθαίνετε πρώτοι τα νέα του συλλόγου μας!

Πληκτρολογήστε το email σας:

Delivered by FeedBurner

RSS BASKETRSS FEED - Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

Το κανάλι μας στο YouTube

youtube gsiteas1

Ο Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ TWITTER

Ο Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ INSTAGRAM!

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ευχές!

24 Δεκεμβρίου 2020
Ευχές!

Οι εγγραφές ξεκίνησαν!

25 Αυγούστου 2020
Οι εγγραφές ξεκίνησαν!

Έναρξη εγγραφών στον σύλλογο μας για αγόρια - κορίτσια 6-15...

Υποστολή σημαίας

01 Ιουλίου 2020
Υποστολή σημαίας

ΥΠΟΣΤΟΛΗ ΣΗΜΑΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ  Με αυτή μας την...

Μπασκετικά νέα από το Stereabasket.gr

Stereabasket -Τα πάντα για το μπάσκετ στην Στερεά Ελλάδα

Διαφημίσεις

CAFE DEL MAR

Πρόγραμμα TV - Αθλητικά νέα

Στατιστικά

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 18 επισκέπτες και κανένα μέλος

ΧΟΡΗΓΟΙ

    elkokrinosaudiovisual  

Copyright © 2015. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΤΕΑΣ. All Rights Reserved.

Powered by  A.M.