Τρίτη, 03 Σεπτεμβρίου 2019 06:13

ΕΣΚΑΣΕ: Κλήρωση Εφήβων (Όλοι οι όμιλοι)

IMG 9634 768x513Δείτε παρακάτω αναλυτικά την κλήρωση του πρωταθλήματος εφήβων της ΕΣΚΑΣΕ και στους 6 ομίλους.


Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

2η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ


Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΡΕΠΟ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΧΒΑ

 

4η Αγωνιστική

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΧΒΑ


Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΡΕΠΟ: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΚΑΔΜΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΡΕΠΟ: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.


Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

 

2η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΜΑΚΑΡΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΡΕΠΟ: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.


Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΡΕΠΟ: ΛΟΚΡΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΚΥΝΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ

ΡΕΠΟ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

4η Αγωνιστική

ΚΥΝΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ

ΡΕΠΟ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ


ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ

 

2η Αγωνιστική

Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ-Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

3η Αγωνιστική

Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ-ΣΥΛΛΑΣ


Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

2η Αγωνιστική

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

πηγή: stereabasket.gr

Αναγνώσθηκε 287 φορές

Εγγραφείτε στο Newsletter του gsiteas.gr για να μαθαίνετε πρώτοι τα νέα του συλλόγου μας!

Πληκτρολογήστε το email σας:

Delivered by FeedBurner

RSS BASKETRSS FEED - Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

Το κανάλι μας στο YouTube

youtube gsiteas1

Ο Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ TWITTER

Ο Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ INSTAGRAM!

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Οι εγγραφές ξεκίνησαν!

25 Αυγούστου 2020
Οι εγγραφές ξεκίνησαν!

Έναρξη εγγραφών στον σύλλογο μας για αγόρια - κορίτσια 6-15...

Υποστολή σημαίας

01 Ιουλίου 2020
Υποστολή σημαίας

ΥΠΟΣΤΟΛΗ ΣΗΜΑΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ  Με αυτή μας την...

Ξεκινούν σήμερα τα Stereabasket Awards 2020. Ψηφίζουμε Γ.Σ. Ιτέας!

12 Ιουνίου 2020
Ξεκινούν σήμερα τα Stereabasket Awards 2020. Ψηφίζουμε Γ.Σ. Ιτέας!

  ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ, ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ...

Μπασκετικά νέα από το Stereabasket.gr

Stereabasket -Τα πάντα για το μπάσκετ στην Στερεά Ελλάδα

Διαφημίσεις

ΙΝΤΕΡΣΑΛΟΝΙΚΑ

Πρόγραμμα TV - Αθλητικά νέα

Στατιστικά

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 17 επισκέπτες και κανένα μέλος

ΧΟΡΗΓΟΙ

    elkokrinosaudiovisual  

Copyright © 2015. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΤΕΑΣ. All Rights Reserved.

Powered by  A.M.