Τρίτη, 04 Σεπτεμβρίου 2018 04:59

Τα αποτελέσματα της κλήρωσης της Α’ ΕΣΚΑΣΕ και της κατηγορίας παίδων όπου συμμετέχει ο Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας

κλήρωση ΕΣΚΑΣΕ

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα της χθεσινής κλήρωσης της Α’ ΕΣΚΑΣΕ και της κατηγορίας παίδων όπου συμμετέχει φέτος ο Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας. Φέτος δεν κατεβάζουμε εφηβική ομάδα. Οι κληρώσεις πραγματoποιήθηκαν χθες το απόγευμα στο Συνεδριακό Κέντρο της Περιφερειακής Ενότητας Ευβοίας στην Χαλκίδα πριν την τελετή βραβεύσεων των νικητών των Stereabasket Awards.

 

Η κλήρωση της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

1η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΧΒΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΧΒΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

6η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΧΒΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

7η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΧΒΑ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

8η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΧΒΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

9η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΧΒΑ

 

10η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΧΒΑ

 

11η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

Η κλήρωση στην κατηγορία παίδων (όλοι οι όμιλοι)

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΓΕΧ-ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΣΤΥΡΑ

 

2η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΥΜΗΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕΧ

ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΓΕΧ-ΣΤΥΡΑ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΚΥΜΗΣ

 

4η Αγωνιστική

ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕΧ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΚΥΜΗΣ

 

5η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΓΕΧ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΟ ΚΥΜΗΣ-ΣΤΥΡΑ

 

6η Αγωνιστική

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΚΟΥ

ΑΓΕΧ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Χ.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ

 

2η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Χ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

3η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ Χ.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΧΒΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΧΒΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ Χ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ Χ.

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ

 

6η Αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ Χ.

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΚΑΔΜΟΣ-Α.Α. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Α.Α. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Α.Α. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

Α.Α. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΑΔΜΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-Α.Α. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

6η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Α.Α. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΚΥΝΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΥΝΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

4η Αγωνιστική

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΥΝΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΚΥΝΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

6η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

ΚΥΝΟΣ-Α.Α. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική

ΜΩΛΟΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΤΛΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΜΩΛΟΣ-ΑΝΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

ΠΑΝΕΥΤΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

4η Αγωνιστική

ΑΤΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

5η Αγωνιστική

ΜΩΛΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ

 

6η Αγωνιστική

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΩΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

 

Πηγή: Stereabasket.gr

 

Αναγνώσθηκε 357 φορές

Εγγραφείτε στο Newsletter του gsiteas.gr για να μαθαίνετε πρώτοι τα νέα του συλλόγου μας!

Πληκτρολογήστε το email σας:

Delivered by FeedBurner

RSS BASKETRSS FEED - Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

Η σελίδα μας στο Facebook!



Το κανάλι μας στο YouTube

youtube gsiteas1

Ο Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ TWITTER

Ο Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ INSTAGRAM!

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ευχαριστίες προς τον κ. Μαντούβαλο Πέτρο για την προσφορά του στο Γ.Σ. Ιτέας

20 Δεκεμβρίου 2017
Ευχαριστίες προς τον κ. Μαντούβαλο Πέτρο για την προσφορά του στο Γ.Σ. Ιτέας

Ο Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας ευχαριστεί θερμά τον πρόεδρο του ΑΣ...

Ανακοίνωση

06 Δεκεμβρίου 2017
Ανακοίνωση

Ο Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας  ευχαριστεί τον κύριο Φραγκούλη Κωνσταντίνο, ιδιοκτήτη...

Ευχές

06 Δεκεμβρίου 2017
Ευχές

Ο Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας  εύχεται Χρόνια Πολλά στον Πρόεδρό του...

Αποτέλεσμα λαχειοφόρου αγοράς του συλλόγου

26 Νοεμβρίου 2017
Αποτέλεσμα λαχειοφόρου αγοράς του συλλόγου

Ανακοινώνεται ότι στην κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στο κλειστό γυμναστήριο της...

Μπασκετικά νέα από το Stereabasket.gr

Μπάσκετ στην Ελλάδα και τον κόσμο

Τοπικά αθλητικά νέα

Διαφημίσεις

ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΟΗΣ

Πρόγραμμα TV - Αθλητικά νέα

Πρωτοσέλιδα Αθλητικών εφημερίδων

Στατιστικά

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 7 επισκέπτες και κανένα μέλος

ΧΟΡΗΓΟΙ

    elkokrinosaudiovisual  

Copyright © 2015. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΤΕΑΣ. All Rights Reserved.

Powered by  A.M.