Δευτέρα, 04 Σεπτεμβρίου 2017 18:00

Βραβεύσεις Eviabasket Awards 2017 και κλήρωση πρωταθλημάτων Α' ΕΣΚΑΣΕ, Παίδων & Εφήβων

Αντώνης Φώτσης

Ο Αντώνης Φώτσης

Σήμερα το απόγευμα, στην αίθουσα του Συνεδριακού κέντρου της Περιφέρειας, πραγματοποιήθηκαν οι απονομές των Eviabasket Awards με επίσημους προσκεκλημένους δύο μεγάλες προσωπικότητες του Ευρωπαϊκού μπάσκετ, τον Λάζαρο Παπαδόπουλο και τον Αντώνη Φώτση!


Η σημερινή μέρα ήταν αφιερωμένη στους μεγάλους πρωταγωνιστές, που προέκυψαν μέσω του διαγωνισμού του Eviabasket στις αρχές του καλοκαιριού. Αλλά δεν ήταν μόνο αυτές οι βραβεύσεις, καθώς εκτός των Παπαδόπουλου και Φώτση που τιμήθηκαν για τη μεγάλη τους προσφορά στο άθλημα, πραγματοποιήθηκαν και τρεις ακόμα ξεχωριστές βραβεύσεις.

Στην Ανθή Χαϊνά, για την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου με την Εθνική ομάδα στην πρόσφατη Ολυμπιάδα Κωφών που έγινε στην Τουρκία.
Στην Αφένδρα Παπαδήμου, για την μεγάλη της προσφορά στο μπάσκετ και την καριέρα που έκανε μετά την ΑΓΕΧ στον Παναθηναϊκό και ασφαλώς στην Εθνική Ελλάδας.
Στον Κένταυρο Λιβαδειάς, για τη δημιουργία τμημάτων υποδομής, μια ειδική βράβευση με τη δική της σημασία.

Μωραϊτης

Ο δικός μας Χρήστος Μωραΐτης

 

Αρετή Χαινά

Η Αρετή Χαινά

 

Λάζαρος Παπαδοπουλος

Ο Λάζαρος Παπαδόπουλος

 

Αφαιδρα Παπαδήμου

Η Αφένδρα Παπαδήμου

 

21057859 10209657047453581 930787178 o

21362241 10209657272219200 1490070769 o

21363281 10209657066174049 971819266 o

21389079 10209657189937143 1595775314 o

21389159 10209657047773589 27327557 o

21390598 10209657047973594 2014443516 o

 

ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΩΝ EVIABASKET AWARDS
ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΑΙΚΤΗΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 2.019

ΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) 311 (15.40%)


ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ  ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 1.073

ΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) 324 (30,20%)


ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 1.231

ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) 238 (19,33%)


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ Α’ ΕΣΚΑΣΕ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 1.774

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 676 (38,11%)


ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΗΝ Α’ ΕΣΚΑΣΕ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 2.726

ΜΩΡΑΪΤΗΣ (Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ) 580 (21,28%)


M.V.P. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ Α’ ΕΣΚΑΣΕ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 10.717

ΜΑΝΩΛΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ) 746 (22,98%)


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ ΣΤΗΝ Α’ ΕΣΚΑΣΕ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 10.717

ΧΑΡΑΤΣΗΣ (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 486 (GUARD)

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ (ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ) 418 (GUARD)

ΜΑΝΩΛΑΣ (ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ) 746 (FWD)

ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ (Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ) 409 (FWD)

ΓΥΦΤΟΝΙΚΟΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ) 700 (CENTER)


M.V.P. RISING STAR ΣΤΗΝ Α’ ΕΣΚΑΣΕ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 6.023

ΛΟΥΚΑΣ (ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ) 1.188 (19,72%)


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ RISING STAR ΣΤΗΝ Α’ ΕΣΚΑΣΕ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 6.023

ΛΟΥΚΑΣ (ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ) 1.188 (19,72%)

ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΣ (Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ) 1.046 (17,37%)

ΠΑΓΩΝΗΣ (Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ) 620 (10,29%)

ΒΛΑΧΟΣ (ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ) 516 (8,57%)

ΜΑΤΣΑΓΓΟΥΡΑΣ (ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ) 398 (6,61%)


ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2016-17

ΨΗΦΙΣΑΝ: 946

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ) 316 (33,40%)


ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ 2016-17

ΨΗΦΙΣΑΝ: 653

ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΚΥΜΗ) 208 (31,90%)


ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ 2016-17

ΨΗΦΙΣΑΝ: 2.410

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 407 (16,89%)


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗ Β’ ΕΣΚΑΣΕ 2016-17

ΨΗΦΙΣΑΝ: 734

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 294 (40,05%)


ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΖΟΝ 2016-17

ΨΗΦΙΣΑΝ: 5.538

ΜΠΑΡΜΠΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ) 981 (17,71%)


ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΖΟΝ 2016-17

ΨΗΦΙΣΑΝ: 2.804

ΧΡΟΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΧΒΑ) 678 (24,18%)


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΙΚΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΖΟΝ 2016-17

ΨΗΦΙΣΑΝ: 4.377

ΚΑΠΕΛΕΡΗ ΣHΛΙΑ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.) 758 (17,32%)


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΙΚΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΖΟΝ 2016-17

ΨΗΦΙΣΑΝ: 1.001

ΣΑΣΣΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 218 (21,78%)

 

 

 

90fddfae755f86e26e5a2dfd85699ecf

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2017-2018

Αποτελέσματα κλήρωσης πρωταθλήματος Α' ΕΣΚΑΣΕ - Πρόγραμμα αγώνων (Άνδρες)

 

1η Αγωνιστική
ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΓΣ ΙΤΕΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ     
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

2η Αγωνιστική
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ     
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ     
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
            

3η Αγωνιστική
ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ     
ΑΙΑΝΑΤΣ ΑΥΛΊΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ     
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ     
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

4η Αγωνιστική
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ     
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ     
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ     
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

5η Αγωνιστική
ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ         
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ     
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ     
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ         
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ     
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
                

6η Αγωνιστική
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ         
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ     
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ     
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ     
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ         
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ- ΣΤΥΡΑ

ΡΕΠΟ: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΜΕΔΕΩΝ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ: ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΙΤΑΝΙΚΗ


ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ     1η Αγωνιστική                   
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ         
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ         
                
Β’ ΟΜΙΛΟΣ     1η Αγωνιστική                  
ΔΡΟΣΙΑ-ΑΚΑΔ ΧΑΛΚΙΔΑΣ         
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ         
ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ     
                
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ    1η Αγωνιστική                  
ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ     
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ     
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ         
                
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ 1η Αγωνιστική                     
ΜΕΔΕΩΝ-ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ         
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ             
ΑΣ ΔΩΡΙΔΑ-ΚΕΝΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                  
                
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ 1η Αγωνιστική                   
ΑΡΗΣ ΑΜΦ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ         
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΙΣΝΑ-ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ     
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
                
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ     1η Αγωνιστική             
ΦΑΛΑΡΑ-ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑ         
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΥΝΟΣ         
ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ         
                
Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ         1η Αγωνιστική         
ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     
ΑΤΛΑΣ-ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ         
ΑΝΑΓ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ ΔΟΜΟΚΟΥ

 

Με πληροφορίες από το Eviabasket.gr

Created by VS

Αναγνώσθηκε 515 φορές

Εγγραφείτε στο Newsletter του gsiteas.gr για να μαθαίνετε πρώτοι τα νέα του συλλόγου μας!

Πληκτρολογήστε το email σας:

Delivered by FeedBurner

RSS BASKETRSS FEED - Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

Γίνετε φίλοι μας στο Facebook!



Το κανάλι μας στο YouTube

youtube gsiteas1

Ο Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ TWITTER

Ο Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ INSTAGRAM!

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ανακοίνωση

06 Δεκεμβρίου 2017
Ανακοίνωση

Ο Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας  ευχαριστεί τον κύριο Φραγκούλη Κωνσταντίνο, ιδιοκτήτη...

Ευχές

06 Δεκεμβρίου 2017
Ευχές

Ο Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας  εύχεται Χρόνια Πολλά στον Πρόεδρό του...

Αποτέλεσμα λαχειοφόρου αγοράς του συλλόγου

26 Νοεμβρίου 2017
Αποτέλεσμα λαχειοφόρου αγοράς του συλλόγου

Ανακοινώνεται ότι στην κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στο κλειστό γυμναστήριο της...

Ανακοίνωση

12 Νοεμβρίου 2017
Ανακοίνωση

Ο Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας ευχαριστεί θερμά τον εξαίρετο επιστήμονα και...

Μπασκετικά νέα από το Eviabasket

Μπάσκετ στην Ελλάδα και τον κόσμο

Τοπικά αθλητικά νέα

Διαφημίσεις

ΔΟΜΗ

Πρόγραμμα TV - Αθλητικά νέα

Πρωτοσέλιδα Αθλητικών εφημερίδων

Στατιστικά

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 25 επισκέπτες και κανένα μέλος

ΧΟΡΗΓΟΙ

    elkokrinosaudiovisual  

Copyright © 2015. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΤΕΑΣ. All Rights Reserved.

Powered by  A.M.