Πέμπτη, 09 Φεβρουαρίου 2017 06:01

Η κλήρωση της Β' Φάσης του Πρωταθλήματος Παίδων και το αγωνιστικό πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ

basketball wide

Η κλήρωση της Β' Φάσης του Πρωταθλήματος Παίδων. Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα της κλήρωσης στους δύο ομίλους:


Α' ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ


Β' ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΩΛΟΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΜΩΛΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπό: ΛΟΚΡΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΩΛΟΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ

Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΩΛΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ

Ρεπο: Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΜΩΛΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

Ρεπό: ΜΩΛΟΣ

 

 

 

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-15/2). Παραθέτουμε στην συνέχεια αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:


ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α' ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΩΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

Β' ΕΣΚΑΣΕ Α' ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ

 

Γ' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β' ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β' ΦΑΣΗ Α' ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β'ΦΑΣΗ Β' ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

11:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΩΛΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ' ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΣΥΛΛΑΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β' ΕΣΚΑΣΕ Α' ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό πειραϊκής ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ

 

Γ' ΕΣΚΑΣΕ Α' ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

 

Γ' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

18:00 Κλειστό Μαντουδίου ΛΙΜΝΗ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

Γ' ΕΣΚΑΣΕ Δ' ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β' ΦΑΣΗ Α' ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β' ΦΑΣΗ Β' ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

19:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β' ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α' ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Εξ' Αναβολής)

 

Created by VS

Αναγνώσθηκε 561 φορές

Εγγραφείτε στο Newsletter του gsiteas.gr για να μαθαίνετε πρώτοι τα νέα του συλλόγου μας!

Πληκτρολογήστε το email σας:

Delivered by FeedBurner

RSS BASKETRSS FEED - Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

Η σελίδα μας στο Facebook!



Το κανάλι μας στο YouTube

youtube gsiteas1

Ο Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ TWITTER

Ο Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ INSTAGRAM!

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ευχές

06 Δεκεμβρίου 2019
Ευχές

Το Διοικητικό Συμβούλιο, οι προπονητές και οι αθλητές  του Γ.Σ....

Ανακοίνωση

02 Δεκεμβρίου 2019
Ανακοίνωση

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Γ.Σ. Ιτέας ευχαριστεί θερμά την μεταλλευτική...

Ευχαριστήρια ανακοίνωση

22 Οκτωβρίου 2019
Ευχαριστήρια ανακοίνωση

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Γυμναστικού Συλλόγου Ιτέας ευχαριστεί θερμά το...

Ευχαριστήρια ανακοίνωση

09 Οκτωβρίου 2019
Ευχαριστήρια ανακοίνωση

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Γυμναστικού Συλλόγου Ιτέας ευχαριστεί θερμά το...

Ευχαριστήρια ανακοίνωση

24 Σεπτεμβρίου 2019
Ευχαριστήρια ανακοίνωση

Ο Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας ευχαριστεί θερμά το super market Βορριάς...

Μπασκετικά νέα από το Stereabasket.gr

Stereabasket -Τα πάντα για το μπάσκετ στην Στερεά Ελλάδα

Διαφημίσεις

ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΟΗΣ

Πρόγραμμα TV - Αθλητικά νέα

Πρωτοσέλιδα Αθλητικών εφημερίδων

Στατιστικά

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 105 επισκέπτες και κανένα μέλος

ΧΟΡΗΓΟΙ

    elkokrinosaudiovisual  

Copyright © 2015. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΤΕΑΣ. All Rights Reserved.

Powered by  A.M.